Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrym Mieście powołana została na podstawie art.4¹ ust. 3 ustawy z dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2151) Zarządzeniem Nr Og.0050.62.2019.ZP Burmistrza Dobrego Miasta z dnia 1 kwietnia 2019 roku (zm. Zarządzeniem nr OG.0050.77.2019.ZP z dn. 25.04.2019 r., Zarządzeniem Nr Og.0050.100.2020.ZP z dn. 01.07.2020 r.,Zarządzeniem Nr Og.0050.146.2022.PM z dn. 01.09.2022 r. oraz Zarządzeniem Nr Og.0050.107.2024.PM z dn. 13.06.2024 r.).

Celem Komisji jest prowadzenie działań związanych z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych oraz integracji społecznej osób uzależnionych od alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz działań związanych z przeciwdziałaniem przemocy. Siedziba GKRPA - ul. Olsztyńska 3, 11-040 Dobre Miasto (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej).

Skład:

  1. Szymon Drężek
  2. Dorota Perduta
  3. Filip Celmer
  4. Maria Pudłowska
  5. Paulina Miąsko

 

zarzadzenie 24


zarzadzenie 22


zarzadzenie nr og.0050.100.2020.zp 1


10324 zarzadzenie nr og.0050.77.2019.zp 1


10246 zarzadzenie nr og.0050.62.2019.zp 1


Zarządzenie Burmistrza


zarzadzenie